PIEGĀDES INFORMĀCIJA

Piegāde tiek veikta tikai Latvijas teritorijā. Ja vēlaties saņemt preci ārpus Latvijas teritorijas, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem, rakstot uz info@nesamirksti.lv.

Piegāde bez maksas

Nesamirksti.lv nodrošina piegādi bez maksas, ja:

  • pirkuma kopsumma pārsniedz 50 Eur (piecdesmit eiro).

Ekonomiskā – ar OMNIVA pakomātu

  • Izvēloties piegādi ar OMNIVA Pakomātu, nosūtīsim Jūsu pasūtījumu uz Jūsu izvēlēto Omniva Pakomātu.
  • Piegādes laiks uz Omniva Pakomātu 2-3 darba dienas, pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.
  • Piegādes cena Latvijā – 1.99 €

Komforta – ar kurjerpastu līdz jūsu durvīm

  • Izvēloties šo piegādes veidu, kurjers nogādās Jūsu pasūtījumu uz Jūsu norādīto adresi.
  • Piegādes laiks 2-3 darba dienas.
  • Piegādes cena Latvijā – 2.99 €

Piegādes laiks

Piegādes tiek veiktas tikai darbdienās no plkst. 9:00 – 18:00, pēc vietējā laika. Veicot pasutījumu, ir jāņem vērā pieejamie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams pieņemt piegādes laika ietvaros;

Piegādes adrese ir jānorāda detalizēti. Papildu informācija, piemēram, kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma un Jums būs jāmaksā par jaunas piegādes organizēšanu;

Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.